• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Мінагропрод та учасники зернового ринку підписали меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 МР

10 серпня Міністерство аграрної політики і продовольства України та учасники зернового ринку підписали традиційний меморандум про взаєморозуміння щодо рекомендованих обсягів зерна, які можуть бути експортовані в 2018/19 МР.

У додатку 1 до меморандуму наголошується, що орієнтовний річний обсяг експорту пшениці за кодами УКТ ЗЕД 1001 («Пшениця і суміш пшениці та жита (меслин)») і 1101 («Борошно пшеничне або із суміші пшениці та жита (меслин)») становить 16 млн. тонн, з яких граничний обсяг експорту пшениці продовольчої, групи А і Б (I-V класу) і борошна пшеничного в перерахунку на зерно - 8 млн. тонн, а також пшениці непродовольчої групи - до 8 млн. тонн.

«Перегляд загального орієнтовного річного обсягу експорту пшениці (продовольчої і непродовольчої) буде здійснений до 28.09.2018 р.», - йдеться у тексті документу.

Також в додатку 1 прописано, що в разі недосягнення компромісу сторонами Мінагропрод залишає за собою право застосовувати інструменти регулювання експорту відповідно до вимоги законодавства.

  

Розробка сайту - Attico