• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Мінагропрод України запустить проект підтримки експортерів разом із Німеччиною

Міністерство аграрної політики та продовольства України планує восени запустити проект, спрямований на розвиток експортного потенціалу аграріїв.

Про це 24 червня повідомила прес-служба міністерства.

Повідомляється, що даний проект «Консультування України з питань аграрної торгівлі (у рамках підписання Угоди про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі)» буде реалізовано за підтримки уряду Німеччини.

За словами заступника голови Мінагропроду України з питань євроінтеграції Владислави Рутицької, важливо, щоб у всіх виробників був максимальний доступ до інформації в галузі торгівлі.

«Наприклад, необхідні технічні вимоги, наявність позицій відповідно до  квот, процедури на митниці й т.п. Україна має величезний потенціал для того, щоб стати ключовим партнером ЄС і Німеччини, зокрема в сфері аграрної торгівлі», - відзначила вона.

Проект передбачає вживання заходів, які сприяють розширенню експортних можливостей українських агропідприємств, надання послуг із модернізації роботи підприємств у галузі аграрного експорту, інформування на тему аграрної торгівлі в рамках ЗСТ для зацікавлених установ Німеччини. Також передбачається створення онлайн-інструмента підтримки ЕС із питань експорту.

 

Розробка сайту - Attico