• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Мінекономіки України працює над концепцією регулювання внутрішньої торгівлі харчовою продукцією

На даний час Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства працює над розробкою концепції регулювання внутрішньої торгівлі харчовою продукцією. Про це повідомив заступник голови відомства Тарас Висоцький у ході засідання робочої групи Палати з питань контролю за цінами та антимонопольного регулювання, що відбулося 8 вересня, повідомила прес-служба міністерства.

На даний час Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства працює над розробкою концепції регулювання внутрішньої торгівлі харчовою продукцією. 

«До теперішнього часу вже зареєстровано відповідний законопроєкт, яким пропонується врегулювати торговельну діяльність харчовими продуктами шляхом закріплення в законодавстві максимального терміну оплати за поставлені товари, встановлення максимального рівня бонусів, а також введення заборони мереж нав’язувати додаткові послуги постачальникам», — уточнив Т.Висоцький.

Також у ході засідання було розглянуто приклади міжнародного досвіду та юридичних практик із врегулювання взаємовідносин між постачальниками і торговими мережами, оскільки дане питання вимагає збалансованого підходу.

«Зокрема, за експертною пропозицією Комітету палати з питань харчової промисловості, роздрібної торгівлі та електронної комерції пропонується надати бізнесу можливість саморегулювання в спірних питаннях на період 3-5 років. У разі ж неефективності саморегулювання контролюючим органом буде визначено Антимонопольний комітет України», — йдеться в повідомленні.

Порушено справу про банкрутство компанії «Хлібні інвестиції»

Темпи експорту українського борошна на чверть нижчі за торішні

 

Розробка сайту - Attico