• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Міжнародна конференція «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС» відбудеться 27-29 жовтня у Львові

27-29 жовтня у м. Львів (Premier Hotel Dnister, вул. Матейка, 6) відбудеться Міжнародна бізнес-конференція «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС».

Кілька останніх сезонів для аграрного бізнесу в цілому та зернопереробного зокрема були вкрай непередбачуваними. Карантинний період змінився на воєнний стан.

І якщо до складнощів, з якими зіткнулися із запровадженням локдауну, бізнес вже пристосувався, то виклики воєнного 2022-го знов змусили переглянути налагоджені процеси і умови роботи в секторі.

Не зважаючи на обмежений експорт зерна, на ринку лишається гострою конкуренція між борошномелами та трейдерами за якісну сировину, що справляє вплив на закупівельні ціни.

Додалась вартісна та напружена логістика та зміна географічних напрямів. Так, за даними Державної митної служби України, у січні-серпні 2022 р. Євросоюз випередив Азію в географічній структурі закупівель українського продовольства, збільшивши свою частку з 28% торік до 52% у нинішньому році.

Які сьогодні є можливості для українських зернових продуктів на ринках ЄС? Що слід зробити, щоб стати конкурентним на європейському ринку? Чи можливо подолати існуючі логістичні складнощі в торгівлі? Якою є стратегія виходу на торгівельні мережі ЄС з «Приват лейбл»? На ці та багато інших питань будуть відповідати провідні експерти українського ринку в ході «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до ЄС», які мають власний досвід, вдалі кейси та стратегії виходу на європейський ринок.

Окрім того, в ході конференції фахівці проаналізують український ринок зерна та обговорять виклики, які ставить перед виробниками зернових продуктів внутрішній ринок.

Також буде розглянуто поточний макроекономічний стан України та його перспективи.

Приєднуйтеся до заходу, який об’єднає понад 200 ТОП-менеджерів та власників борошномельних, круп’яних, хлібопекарських підприємств та виробників макаронних виробів, ключових фахівців галузі та представників компаній-постачальників продукції, обладнання й технологій.

Детальніше інформація про спікерів конференції, теми для обговорення та умови участі представлена на сайті події - https://conference.ukrmillers.com/about

Вивчайте та долучайтеся до найбільш фахової зустрічі представників зернопереробного бізнесу та суміжних галузей.

З питань участі, реклами, виступу з доповіддю звертайтеся до організаторів:

Святослав Ткаченко

+38(063)357 73 59

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Родіон Рибчинський

+38 (067) 634 26 16

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Маркетингове агентство для агробізнесу - https://Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Розробка сайту - Attico