• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Пішов з життя видатний науковець Олег Шаповаленко

 

З почуттям суму та глибокої скорботи сповіщаємо, що на 77-му році пішов із життя завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна Навчально-наукового інституту харчових технологій доктор технічних наук Шаповаленко Олег Іванович.

 

Життєвий шлях Олега Івановича тісно пов'язаний з Національним університетом харчових технологій. З 1993 року працював на посаді професора кафедри теплотехніки, а з 2001 року очолив новостворену кафедру технології зберігання і переробки зерна. Його віддана праця була й залишається прикладом для багатьох його послідовників і учнів.

Пішла з життя добропорядна, чуйна і добра людина. Працелюб за натурою, Олег Іванович ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його йти уперед. Він був тим керівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене, надихав колег власними науковими ідеями, високим професіоналізмом, компетентністю. Ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана.

Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колегу і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати передчасної смерті Олега Івановича.

Поділяємо Ваше горе.

 

 

Розробка сайту - Attico