• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Родіон Рибчинський член виконавчого комітету IAOM Eurasia

Родіон Рибчинський, директор ГС «Борошномели України», кандидат технічних наук приєднався до IAOM (International Association of Operative Millers), а саме Eurasia session як член виконавчого комітету, представляючи ГС «Борошномели України».

Це є визнанням високої ролі нашої спілки в житті борошномельних асоціацій Європи та Азії. Українські борошномели пишаються визнанням нашої ролі на світовому ринку борошна.

Зі своєю 123-річною історією Міжнародна асоціація борошномелів (IAOM) є найбільшою в світі некомерційною організацією в галузі зернової переробки, яка об’єднує борошномелів і торгових представників для розвитку можливостей освіти та навчання в галузевих сферах. IAOM зі своїми 10 дирекціями в США та ще 4 в інших частинах світу пропонує міжнародний форум для обміну ідеями, технологічними та освітніми можливостями, відкриття нових продуктів і послуг та створення мереж.

Євразійський регіон IAOM складається з 32 країн з населенням понад 2 мільярди людей і загальною економічною величиною 7,1 трильйона доларів. У той же час у цьому регіоні знаходяться найбільші світові виробники пшениці та експортери борошна. Росія, яка входить до п’ятірки провідних виробників пшениці в світі з виробництвом 71,6 млн тонн, становить 10% світового і 30% виробництва пшениці в євразійському регіоні. До цих 32 країн також входять Україна з 25 млн тонн, Казахстан з 16 млн тонн і Туреччина з 19 млн тонн пшениці.

 

 

Розробка сайту - Attico