• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Спілка «Борошномели України» прийняла участь у виставці Gulfood Manufacturing

Представники ГС «Борошномели України», за підтримки FAO та EBRD, відвідали виставку Gulfood Manufacturing, яка проходить 6-8 листопада у Всесвітньому торговому центрі (Дубаї, ОАЕ).

Gulfood Manufacturing представляє більш різноманітний виставковий профіль, ніж будь-коли раніше. Учасники виставки демонстрували рішення для повного циклу виробництва продуктів харчування і напоїв, починаючи з розробки інгредієнтів, обробки, пакування і автоматизованих систем, аж до ланцюжка поставок і логістики.

Цей захід для тих, хто хоче підвищити ефективність і продуктивність бізнесу в галузі харчової промисловості! Він об'єднав понад 35 тисяч відвідувачів та 1,6 тисяч постачальників з 60 країн світу, демонструючи найновіші інструменти вдосконалення бізнесу в галузі виробництва F&B.

Основною темою Gulfood Manufacturing 2018 є повністю автоматизоване виробництво харчових продуктів - фабрики майбутнього. Саме тому, цьогоріч виставка складається з наступних розділів: харчові інгредієнти та добавки, харчова упаковка та обробка, автоматизація та управління в харчовій промисловості.

Фотозвіт з виставки доступний на сторінці Спілки "Борошномели України" у Facebook - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2190247721248473&type=1&l=b7093e5522

 

Спілка «Борошномели України» прийняла участь у виставці Gulfood-2018

  

Розробка сайту - Attico