• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ТОВ «ДМК «Дніпромлин» приєдналося до спілки «Борошномели України»

ГС «Борошномели України» вітає ТОВ «ДМК «Дніпромлин» (https://dnipromlyn.com/) серед членів асоціації! ТОВ «ДМК «Дніпромлин» – одне з перших і найбільших зернопереробних підприємств України, яке є надійним партнером відомих торговельних мереж країни. 

Вже понад століття компанія вдосконалює виробництво своєї продукції для мільйонів споживачів і працює під гаслом: «ДМК «Дніпромлин» – продукція найвищої якості у кожну оселю!».

З 2003 р. підприємство було нагороджено більш ніж 17 нагородами за якість продукції, отримало кілька нагород «Бренд року» та «Золота торгова марка України».
На сьогоднішній день ємність елеваторів «ДМК «Дніпромлин» сягає 44 тис. тонн. Загальна планова продуктивність виробництва досягає 750 тонн на добу, що дозволяє реалізовувати 2,8-4,2 тис. тонн фасованої продукції на місяць. 

ГС «Борошномели України» об’єднує найбільших виробників борошна та круп в Україні, які забезпечують біля 60% виробництва та близько 80% експорту вказаної продукції. Долучайтеся до найбільшої спільноти зернопереробного сектору країни і нумо разом розвивати ринок та галузь!

 

Розробка сайту - Attico