• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

У жовтні з України експортовано рекордний місячний обсяг висівок – ІА «АПК-Інформ»

Згідно з оперативними даними, за підсумками жовтня 2018/19 МР на зовнішні ринки поставлено понад 63,5 тис. тонн українських висівок, що стало рекордним показником для зазначеного місяця.

Даний показник у 2,2 рази перевищує обсяг відвантажень у вересні (28,9 тис. тонн), що дозволило скоротити відставання темпів експорту висівок від темпів постачання попереднього сезону.

У липні-вересні 2018/19 МР обсяг експорту висівок був на 32% нижчим, ніж за аналогічний період попереднього сезону. За підсумками липня-жовтня відставання скоротилося до 17%, і сумарно на зовнішні ринки поточного МР було поставлено 152,3 тис. тонн даної продукції.

«Основний покупець українських висівок – Туреччина – на тлі фінансової кризи зберігає низьку активність закупівель. За підсумками жовтня до цієї країни було поставлено 28,4 тис. тонн продукції проти 25,6 тис. тонн у вересні та 32,5 тис. тонн у серпні. Збільшити обсяг експорту в жовтні вдалося завдяки постачанню на новий для цього сегменту ринок Саудівської Аравії, яка раніше не купувала українські висівки, а в жовтні імпортувала 25,5 тис. тонн. У першій декаді листопада, згідно з оперативними даними, до Саудівської Аравії також поставлено близько 2 тис. тонн висівок з України», - уточнив аналітик ІА «АПК-Інформ» Андрій Купченко.

На його думку, враховуючи зміни структури кормових компонентів, що закуповуються, як в Саудівській Аравії, так і в інших країнах-імпортерах, на тлі зростання цін на ячмінь надалі експортний ринок збуту українських висівок може стати більш диверсифікованим. У тому числі Саудівську Аравію можна розглядати як перспективного імпортера.

ДПЗКУ збільшила обсяги реалізації борошна та висівок на внутрішньому ринку в 1,5 рази

Брак вагонів призводить до зупинки найбільших борошномельних підприємствах України

  

Розробка сайту - Attico