• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Учасник асоціації "Борошномели України" ГК «Хлібодар» трансформується в HD-group

Група компаній «Хлібодар», до складу якої входять підприємства з переробки зерна, заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, трансформується в групу компаній HD-group.

Про це повідомив портал mind.ua.Група компаній «Хлібодар», до складу якої входять підприємства з переробки зерна, заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів, трансформується в групу компаній HD-group. Про це повідомив портал mind.ua.Зазначається, що HD-group позиціонує себе як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (у рамках чинних виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

 

 «Процес трансформації ми розпочали ще у 2017 році. Він був спрямований на зміну підходів в управлінні та перехід із сегменту виробництва хліба до сегменту агріфуд з фокусом на B2B клієнтів», – зазначив співвласник HD-group Борис Шестопалов.

За його словами, зміни відбулися за шістю основними позиціями: кластеризація бізнес-напрямків з розробкою ключових показників ефективності, перехід від ієрархічної до матричної системи менеджменту зі створенням support hub, що підтримує всі бізнес-напрямки, створення операційного хабу (back office); створення офісу з оцінки проектів,  розробка системи раннього реагування та використання оперативної внутрішньої комунікації.

«У планах HD-group – здійснити низку придбань у профільних та суміжних сферах, розширити регіони покриття, наростити продуктовий портфель. Нам належить зробити значний стрибок у підвищенні впізнаваності як HD-group, так і наших брендів. Незмінною залишається соціальна відповідальність Групи, з фокусом на довгострокові проекти у сфері impact investing, які, на наш погляд, є основою національного економічно-соціального надбання. Також ми ще в більшій мірі плануємо спрямовувати наші зусилля на діджиталізацію бізнес-процесів та створення додаткових сервісів для наших клієнтів та партнерів», – підсумував Б. Шестопалов.

Приріст EBITDA за 10 місяців 2019 р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 22,1%.EBITDA Margin Ratio за звітний період становить 14,5%, приріст доходу за 10 місяців 2019 р. становить 9,7%.

 

Розробка сайту - Attico