• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Україні необхідна держпрограма відродження якості вітчизняного хліба - Магалецька

Україні необхідні розробка та впровадження державної програми з відродження якості вітчизняного хліба. Про це заявила голова Держпродспоживслужби України Владислава Магалецька, повідомило ІА «АПК-Інформ».

Як наголошується в повідомленні, тема підвищення якості української хлібобулочної продукції була ключовою в ході робочої зустрічі В.Магалецької, що відбулася 20 жовтня, з головою об'єднання «Укрхлібпром» Олександром Васильченком, виконавчим директором Всеукраїнської асоціації пекарів Оленою Жуковою і директором Асоціації «Борошномели України» Родіоном Рибчинським.

«У розробці такої програми зацікавлені і споживачі, і держава. Роботи тут дуже багато, і потрібна консолідація дій багатьох державних органів, бізнесу та громадських організацій. Але це вкрай потрібна і важлива робота. Адже хліб - це продукт, який вживає практично кожен. І від його якості залежить здоров'я українців", - зазначила голова Держпродспоживслужби.

На її думку, така програма повинна включати в себе стимули для виробників якісного зерна, борошна і селекціонерів, можливість доступу українських хлібопекарів і борошномелів до дешевих кредитів, посилення контролю за якістю води, зерна, добавок та інших інгредієнтів, які використовуються при виробництві хліба, а також боротьбу з тіньовим ринком і контрабандою борошна.

«Перед нами стоїть дуже амбітне завдання: відновлення якості, смаку, користі та доступності українського хліба. І найголовніше - відновлення інтересу українського споживача до цього українського продукту-бренду», - підкреслила В.Магалецька.

 

 

 

Розробка сайту - Attico