• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Українські переробники зерна продовжують відкривати нові ринки збуту для своєї продукції

Українські виробники борошномельної та круп’яної продукції продовжують активно працювати над розширенням географії поставок власних товарів на світовому ринку.

Саме тому Спілка «Борошномели України» за підтримки ФАО та ЄБРР і цьогоріч стала учасником наймасштабнішої Міжнародної виставки продуктів, напоїв та обладнання країн Перської Затоки – Gulfood, яка проходила з 18 по 22 лютого у м.Дубаї (ОАЕ).

Представники найбільших компаній України з виробництва борошна, круп, пластівців, безглютенової продукції та інших продовольчих товарів (печиво, пряники, лукум і т.д.), таких як Ukr-Agro-Produkt LLC, GFS Group, Trans Group LLC, Ambar («Амбар»), Zernari («Зернарі»), Bilotserkivhliboproduct LLC («Білоцерківхлібопродукт»), Roma Trade Company (КПФ «Рома»), Amina («Амина», Aгро-Юг-Сервис) та PJSC Agrarian Fund (ПАТ «Аграраний фонд») на міжнародній платформі презентували учасниками виставки, кількість яких в цьому році перевищила 95 тисяч чоловік, зразки своєї продукції.

На стенді Спілки «Борошномели України» було презентовано весь асортимент продукції, яка виробляться членами спілки: борошно пшеничне цільнозернове, вищого та першого гатунку; лінійка круп та пластівці з пшениці, спельти, гречки, пшона, гороху, кукурудзи, вівса, сорго, а також мікси злакових пластівців.

По завершенню п’ятиденного заходу, учасники Спілки підбили підсумки поїздки. Окрім вивчення світового досвіду торгівлі продуктами переробки зерна та отримання незабутніх вражень, від масштабу та різноманіття виставки, українським зернопереробникам вдалося провести переговори про співпрацю з понад 100 іноземними партнерами, серед яких є найбільші дистриб’ютори продовольчої продукції з усіх куточків світу.

Це чудовий результат як для наших виробників, так і для всієї держави в цілому, адже продукція українського походження гідна бути представленою на світовому ринку.

Фотозвіт

Об'єму та географії експорту українського борошна, круп і висівок у 2017-18 році

 

 

Розробка сайту - Attico