• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В Україні необхідно скасувати мито на імпорт обладнання для модернізації переробних підприємств - Борошномели України

В Україні необхідно скасувати оподаткування та мито на імпорт із-за кордону обладнання для модернізації виробничих ліній переробних підприємств.

Про це на нараді в Міністерстві аграрної політики та продовольства України стосовно залучення кредитних ресурсів для подальшої розбудови об'єктів інфраструктури з поглибленої переробки сільськогосподарської сировини, в т.ч. зернових культур 27 серпня сказав представник Громадської спілки “Борошномели України”.

В свою чергу, представник зерновиробників звернув увагу щодо виробництва біоетанолу на основі переробки кукурудзи, де зазначалось необхідність розмежування його виробництва із виробництвом спирту, де податкова розглядає таке виробництво, як виробництво етилового спирту, що має більше податкове навантаження. Представник Укрексімбанку відмітив про участь їхнього банку у програмах надання кредитів для модернізації енергоощадних технологій на виробництвах та запропонував звертатися із цікавими проектами до їх банку.

Також у ході обговорення залучення кредитних ресурсів представники банків зазначили високі ризики щодо неповернення кредитів та інші негативні умови, що не дають змогу зменшувати відсоткові ставки по кредитам. На що представники галузевих об'єднань висунули ідею щодо можливості рефінансування Національним Банком України комерційних банків, які будуть надавати пільгові кредити на модернізацію підприємств переробної галузі.

Звернення ГС«Борошномели України» до Міністра фінансів України щодо скасування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства

ГС «Борошномели України» пропонує скасувати обмеження рентабельності борошномельних підприємств та процедуру декларації цін на борошно

Борошномели України представляють вітчизняні борошно та крупи на найбільшій продовольчій виставці Азії

Україна посідає 6 місце в рейтингу світових експортерів борошна

  

Розробка сайту - Attico