• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В Україні ніякого дефіциту хліба не буде – Мінекономіки

 

Мінекономіки веде активний щоденний моніторинг стану цін на харчові товари в Україні, а також залучає до діалогу виробників, дистриб’юторів та магазини.

 Так, на сьогодні внутрішній продовольчий ринок наповнений усіма категоріями товарів, а цінова ситуація є стабільною і контрольованою. Про це 12 квітня заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, повідомила прес-служба відомства.

 

«Забезпеченість пшеницею і хлібом – важливе питання, яке турбує українців. Два тижні тому Мінекономіки підписало меморандум з основними учасниками зернового ринку щодо граничних обсягів експорту пшениці. Станом на найнижчу точку, тобто до того, як почне надходити зерно з нового врожаю, у нас буде 3 млн тонн пшениці – у 2 рази більше ніж минулого року, що повністю забезпечить нам продовольчу безпеку. Тому ніякого дефіциту хліба не буде», – пояснив І. Петрашко.

Він також додав, що три тижні тому в Україні був зафіксований ріст цін за певними товарними позиціями, який вдалося зупинити. Загалом, останні 10 днів ціни не зростали. 

«Причини зростання цін носять, в першу чергу, сезонний характер. Але непередбачуваних стрибків не було і не буде», — зазначили в Мінекономіки.

 

 

Розробка сайту - Attico