• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В Україні планують приватизувати сім державних комбінатів хлібопродуктів

В Україні на прозору приватизацію виставлять кілька комбінатів хлібопродуктів (КХП), що належать державі. Фонд державного майна (ФДМ) готує приватизацію Полтавського (Полтавська область), Дунаєвецького (Хмельницька область), Радивилівського (Рівненська область), Неполоковецький (Чернівецька область), Ніжинського (Чернігівська область), Івано-Франківського (Івано-Франківська область) і Новопокровського КХП (Харківська область).

Про це повідомив заступник голови Фонду державного майна Тарас Єлейко, пише «Економічна правда», передає Elevtorist.com

 «Прийшов час визнати, що часто держава - неефективний власник активів, які не мають стратегічного значення і працюють на висококонкурентних ринках, де для досягнення позитивного результату потрібно змагатися з багатьма приватними інвесторами і постійно інвестувати в оновлення підприємств. Одним з кращих варіантів для таких підприємств є їх продаж інвесторам, які готові дати їм раду: розрахуватися з боргами і модернізувати виробництво », - зазначив Тарас Єлейко

На його думку, ці підприємства мають величезний потенціал, адже вони будувалися як частина великої аграрної інфраструктури. Отримуючи зерно, КХП переробляли його в борошно, а потім використовували для виробництва хліба. У комбінатів були потужні елеватори і доступ до залізниці.

«Підприємство з продуманими розташуванням і інфраструктурою у доброго господаря швидко розквітне. З банкрута з боргами воно перетвориться на заможне підприємство, яке створює робочі місця і платить значні податки », - додав Тарас Єлейко.

 

Розробка сайту - Attico