• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В Україні скасована необхідність надання оригіналів ветсертифікатів при вивантаженні контейнерів у портах

Відповідно до Закону України №1602-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів», який набув чинності з 20 вересня, скасовано необхідність надання оригіналу міжнародного ветеринарного сертифіката при заході суден у морські порти.

Про це 24 вересня повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Згідно з новими вимогами, дозволено розвантаження з суден товарів в контейнерах за умови пред'явлення міжнародного ветеринарного сертифіката в електронному вигляді. При використанні в морському порту Інформаційної системи портового співтовариства копія міжнародного ветеринарного сертифіката може подаватися в електронному вигляді.

Відзначимо, що раніше в морських портах інспектори Державної ветеринарної та фітосанітарної служби вимагали надання оригіналів міжнародних ветеринарних сертифікатів на момент вивантаження товарів у контейнерах з борту судна. Зазначений документ прямував вантажоодержувачу поштою і не завжди прибував до моменту заходу судна. Такі вимоги приводили до істотної затримки суден і додаткових втрат з боку перевізників, операторів терміналів і адміністрації порту.

  

Розробка сайту - Attico