• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Верховна Рада підтримала законопроект про надання споживачам точної інформації про харчову продукцію

Депутати Верховної Ради України на засіданні 10 липня підтримали законопроект №8450 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 7.06.18, яким будуть введені вимоги про надання точної, достовірної та зрозумілою для споживача інформації про харчові продукти.

«Проект закону має сприяти уніфікації правил надання споживачам інформації про харчові продукти, забезпеченню правової визначеності та зменшення адміністративного тягаря на операторів ринку, відповідальних за інформацію про харчові продукти, а також позитивно вплине на забезпечення інтересів громадян шляхом введення вимог про надання точної, достовірної та зрозумілої для споживача інформації про харчові продукти», - йдеться в пояснювальній записці до документу.

Також пропонується заборонити використання інформації, яка може ввести споживача в оману, особливо в частині властивостей і характеристик харчових продуктів і наслідків їх споживання, а також в частині приписування харчових продуктів лікувальних властивостей. Вказана заборона поширюється також на рекламу харчових продуктів.

  

Розробка сайту - Attico