• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
ВР України затвердила склад аграрного комітету

ВР України затвердила склад аграрного комітету

Верховна Рада України на засіданні 29 серпня призначила на посаду голови Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Миколи Сольського. При цьому до складу комітету увійшло 32 народних депутата, велика частина з яких представники політичної партії «Слуга народу. «За» прогулювало 318 народних депутатів.

Крім того, на посаду першого заступника голови комітету був призначений Іван Кириленко. А секретарем став Іван Чайківський.

Нагадаємо, що Микола Сольський навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка на юридичному факультеті. С 2007 р. співзасновник компанії «Український Аграрний Холдинг».

Що стосується Івана Кириленка, то він закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інституту, отримавши спеціальність агронома. У 2002 р. входив до складу урядового комітету з реформування аграрного сектору та з питань екології. А з листопада 2002 р. по лютий 2005 р. І. Кириленко був віце-прем'єр-міністром агарної політики і продовольства України. Іван Чайківський до Серпня 2018 р. був генеральним директором «Агропродсервіс».

 

Розробка сайту - Attico