• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ВР України зберегла спецрежим ПДВ для сільгоспвиробників

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2173а «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податку на додану вартість».

З якого за узгодженням з Кабміном були виключені норми, що стосуються скасування спецрежиму оподаткування ПДВ сільгосппідприємств. «За» даний законопроект 16 липня проголосували 233 депутати.

Проектом закону передбачається внесення змін до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України з метою удосконалення функціонування системи електронного адміністрування для ефективного її впровадження на постійній основі з 1 липня п.р. Зокрема, передбачено надання права платнику податку протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної на включення до податкового кредиту суми ПДВ на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Також передбачається, що штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних не будуть застосовуватися до платників податків до 1 жовтня 2015 р.

  

Розробка сайту - Attico