• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

VIII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології.

20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VIII Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії в Україні.

Захід охоплює весь спектр обладнання та інструментарію, меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів та видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Мета виставки – в умовах стрімких євроінтеграційних процесів, сприяти підвищенню кваліфікації фахівців галузі, обміну досвідом з міжнародними колегами, укладанню довгострокових ділових стосунків та впровадженню інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України.

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники і постачальники обладнання, матеріалів і технологій для лабораторій різного профілю.

Наші відвідувачі – керівники та фахівці профільних установ та контрольно-інспекційних органів, підприємств різних галузей та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних, клініко-діагностичних та інших типів лабораторій.

Організатори виставки – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Захід проходить за підтримки – профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної служби України з лікарських засобів, Державної екологічної інспекції України, Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, Національної академії аграрних наук України.

Генеральний партнер: «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ». Партнери та учасники (2008-2014 рр.): ALT Україна; «Укроргсинтез»; «ШимЮкрейн»; «АЛСІ-ХРОМ»; «АЛСІ ЛТД»; «Мелітек-Україна»; «TOKYO BOEKI TECHNOLOGY LTD»; «LECO-Україна»; «МАКРОЛАБ ЛТД»; «Новації»; «Донау Лаб Україна»; «Інтеро»; «СТАСЕНКО і Партнери»; «Сарторіус Груп Україна»; «САРТОРІУС УКРАЇНА»; «Аналітек»; «БАЛТІК БІО ТРЕЙД»; «Брукер Оптікс Україна»; «Завлаб»; «Лаблогістикгруп»; «Нікомед»; «Ріана Альянс»; «Сі Сі Ес Сервіс»; «СОК ТРЕЙД»; «Спектран»; «ТЕХНОПРОЛАБ»; «Термо Техно Україна»; «Склоприлад»; «ТермоінжинІрИнг»; «ШЕЛТЕК України»; «ЮНІЛАБ»; «Експерт»; «Біола»; «Елватех»; «МіксЛаб»; «Анкар-Агро»; «Вента Лаб»; Intertech Corporation; Labor-Technik; «ОПТЕК»; «Укрдіагностика»; «Рамінтек»; «Медігран»; «Авантіс МЛК», «BCM Україна»; НВЛ «Гранум»; НВФ «Сіместа ВААЛ»; «Біо Тест Мед»; «Інтермедіка»; «ТЕСПРО»; «Рош Україна»; «Вектор-Бест-Україна» та багато інших.

Світові торговельні марки, представлені протягом семи років: Kett Irvne Scientific; Acros organics; Nikon; IKA-Werke Gmbh & Co. KG; CEM; Fisher Scientific; Nabertherm GmbH; NETZSCH-Gerätebau GmbH; Retsch; Agilent Technologies; Shimadzu; METTLER TOLEDO; BINDER GmbH; EPPENDORF; ESCO; Olympus; BRUKER; JEOL; Rigaku; OXFORD Instruments Analytical; DENYO; LECO; INSTRON-Division of ITW Limited; Precisa; Leica Microsystems; Leica Biosystems; Waters; Merk Millipore; PerkinElmer; Berghof; Thermo Fisher Scientific; TA Instruments; Kern; Photron; LLG; Carl Zeiss; Roche Diagnostics; Abbott Diagnostics; Bio-Rad; BioSystems S.A; Sysmex; Beckman Coulter і багато інших.

Для експонентів майданчик LABComplEX – ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення пізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Виставка – унікальний інтегрований проект, який об’єднує найбільшу спеціалізовану виставку, що не має аналогів в Україні, та змістовну науково-практичну та ділову програми.

За час роботи виставки, подію відвідали більше 25 000 фахівців з України, країн СНД і далекого зарубіжжя, було проведено 108 науково-практичних заходів, доповідачами виступили понад 400 міжнародних експертів, відбулися 53 технічні екскурсії по експозиційній частині.

У рамках виставки:

Лабораторні технології

Аналітика

Біотехнології

Лабораторна медицина

Тематика охоплює всі аспекти комплексного забезпечення лабораторій та лабораторного аналізу в різних галузях промисловості, наукових дослідженнях і медицині.

Для фахівців учасники виставки презентують новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю і багато іншого.

Вперше на LABComplEX будуть представлені інноваційні технології для науково-дослідних робіт у біотехнологічних процесах, зокрема, у промисловості, аграрному секторі та біомедицині.

Традиційні науково-практичні заходи від експертів профільних відомств, державних науково-дослідних установ, вітчизняних і міжнародних асоціацій, закладів післядипломної освіти та вищих навчальних закладів:

Трьохденні інтенсивні навчальні семінари, круглі столи, конференції, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, обговоренням проблемних питань галузі

Спеціальна програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектору»

Спеціальна програма «Дні фармацевтичної промисловості»

Спеціальна програма «Дні ветеринарної медицини»

Спеціальна програма «Дні лабораторної медицини»

Українська лабораторна школа – актуальні майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, кваліфіковані поради експертів, професійні консультації, нові методи і методики досліджень

LABComplEX Innovation – зона відкритих презентацій новітнього обладнання та приладів, інноваційних розробок і проектів, що використовуються в лабораторіях.

LABComplEX Demo-тури – спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині, в програму яких входять презентації обладнання всесвітньо відомих торгових марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень.

NEW! Demo-тури для офіційних гостей та делегацій, B2B зустрічі.

Вхід – вільний, за умови реєстрації.

Відкрийте для себе світ сучасних вітчизняних і закордонних досягнень лабораторної індустрії – відвідайте

VIII Міжнародну виставку LABComplEX

20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-Б!

Детальна інформація:

Тел./Факс: +380 (44) 206-10-19, 206-10-16

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.labcomplex.com

 

Розробка сайту - Attico