• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В ході роботи ХІХ Міжнародної конференції «Форум зернопереробників-2021», яка відбудеться 23-25 вересня в Одесі, окрему увагу аналітиків та експертів буде приділено обговоренню стану та перспектив розвитку ринку жита в Україні.

У перший конференційний день відбудеться круглий стіл на тему: «Ринок жита. Використання житньої сировини: нові продукти». Учасниками круглого столу визначено експертів і учасників зернового та харчового сегменту:

- Євген Станько, директор департаменту зернових культур «КВС-УКРАЇНА»

- Дмитро Жигунов, доктор технічних наук, завідувач кафедрою технологій переробки зерна, ОНАХТ

- Олександр Бондарчук, директор «Штерн Інгредієнтс Україна» (представництво Muhlenchemie в Україні)

- Михайло Ятковський, комерційний директор ТД «Зернарі»

Спікери, зокрема, в ході виступів розкажуть про стан і перспективи розвитку ринку жита та житнього борошна, поділяться своїми оцінками якості жита та житнього борошна за поточних умов і використання житнього борошна у виробництві сучасних хлібобулочних виробів, а також представлять своє бачення того, як управляти якістю житнього борошна.

Формат круглого столу дозволить усім бажаючим учасникам форуму поставити спікерам запитання, що цікавлять, а також поділитися своїм досвідом і думкою щодо розвитку сегменту жита.

Зазначимо, що спонсором круглого столу виступила селекційна компанія «КВС-УКРАЇНА».

Встигніть пройти реєстрацію для участі у «Форумі зернопереробників-2021», яка відбудеться вже за тиждень у готелі Premier Hotel Odesa, й отримати найбільш актуальну інформацію про ринок зерна та продуктів його переробки від провідних фахівців галузі.

 

ПРОГРАМА ФОРУМУ

УМОВИ УЧАСТІ

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

Згідно з оперативними даними Державної митної служби, станом на 25 серпня Україна з початку 2021/22 МР (1 липня) експортувала 6,488 млн тонн зернових і зернобобових культур, що на 27 тис. тонн перевершує показник на аналогічну дату роком раніше.

Згідно з даними Державної служби статистики, станом на 1 грудня запаси зернових і зернобобових культур в Україні оцінювалися в 23,1 млн тонн, що на 7,4 млн тонн менше за показник на аналогічну дату роком раніше, передає ІА "АПК-Інформ"

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України станом на 23 листопада очікує валовий збір зерна на рівні 65 млн тонн, що на 3 млн тонн менше, ніж прогнозувалося раніше.

Станом на 2 листопада українські сільгоспвиробники зібрали 77,7 тис. га гречки (98,9% до прогнозу), намолочено 100,3 тис. тонн при середній урожайності 12,9 ц/га. Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

 

Згідно з оперативними даними Держмитслужби, Україна за 2020/21 МР станом на 26 жовтня експортувала 15 млн тонн зернових і зернобобових культур, що на 2,9 млн тонн менше, ніж торішній показник за аналогічний період, передає ІА "АПК-Інформ"

 

За даними Держстату, в Україні станом на 1 жовтня зернові та зернобобові культури у всіх категоріях господарств були зібрані на площі 10,89 млн га, з яких намолочено 39,667 млн тонн зерна при врожайності 36,4 ц/га, - про це повідомило ІА "АПК-Інформ".

Сторінка 1 із 8

 

Розробка сайту - Attico