• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

23 вересня в Одесі відбудеться круглий стіл щодо ринку жита та житнього борошна

В ході роботи ХІХ Міжнародної конференції «Форум зернопереробників-2021», яка відбудеться 23-25 вересня в Одесі, окрему увагу аналітиків та експертів буде приділено обговоренню стану та перспектив розвитку ринку жита в Україні.

У перший конференційний день відбудеться круглий стіл на тему: «Ринок жита. Використання житньої сировини: нові продукти». Учасниками круглого столу визначено експертів і учасників зернового та харчового сегменту:

- Євген Станько, директор департаменту зернових культур «КВС-УКРАЇНА»

- Дмитро Жигунов, доктор технічних наук, завідувач кафедрою технологій переробки зерна, ОНАХТ

- Олександр Бондарчук, директор «Штерн Інгредієнтс Україна» (представництво Muhlenchemie в Україні)

- Михайло Ятковський, комерційний директор ТД «Зернарі»

Спікери, зокрема, в ході виступів розкажуть про стан і перспективи розвитку ринку жита та житнього борошна, поділяться своїми оцінками якості жита та житнього борошна за поточних умов і використання житнього борошна у виробництві сучасних хлібобулочних виробів, а також представлять своє бачення того, як управляти якістю житнього борошна.

Формат круглого столу дозволить усім бажаючим учасникам форуму поставити спікерам запитання, що цікавлять, а також поділитися своїм досвідом і думкою щодо розвитку сегменту жита.

Зазначимо, що спонсором круглого столу виступила селекційна компанія «КВС-УКРАЇНА».

Встигніть пройти реєстрацію для участі у «Форумі зернопереробників-2021», яка відбудеться вже за тиждень у готелі Premier Hotel Odesa, й отримати найбільш актуальну інформацію про ринок зерна та продуктів його переробки від провідних фахівців галузі.

 

ПРОГРАМА ФОРУМУ

УМОВИ УЧАСТІ

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

 

Розробка сайту - Attico