• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Компанія «Нібулон»

Компанія «Нібулон» частково підтримує внесення змін до порядку формування експортних партій зерна

Компанія «Нібулон» підтримує внесення змін до Інструкції №661, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.10.08.

Ллише у частині формування партій зерна на портових елеваторах шляхом надходження і переоформлення накопичених партій на зерновому складі, відповідно до заяви власника і при наявності технологічних можливостей зернового складу. Про це йдеться у зверненні компанії «Нібулон» до голови Мінагропроду Олексія Павленко, на текст якого посилається ІА «АПК-Інформ».

Компанія підкреслює, що внесення змін до зазначеної інструкцію спричинить за собою редагування більш, ніж 20 нормативно-технічних документів, які регламентують діяльність хлібоприймальних і зернопереробних підприємств.

У зверненні йдеться про те, що при змішуванні й усередненні експортних партій зерна виробники втратять мотивацію вирощувати більш якісну пшеницю та контроль над її реалізацією; елеватори втратять контроль над прийнятими партіями зерна і не зможуть гарантувати його якість; в об'єднаній партії зерна за середньозваженою якістю завжди буде ризик, що ця партія не зможе відповідати якості за експортними контрактами.

«Не завжди сільгоспвиробник при зберіганні зерна на елеваторі експортує його. При об'єднанні ці партії пшениці не зможуть використовуватися в борошномельних цілях, вони будуть іншими за показниками і не відповідатимуть борошномельним кондиціям...», - наголошується в листі.

ЄБА та комітет GAFTA в Україні пропонують дозволити формувати об'єднані експортні партії зерна на лінійних та портових елеваторах

  

Розробка сайту - Attico