• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Нелегальна закупівля зерна в Україні набула масового характеру – ЄБА

Починаючи із червня ц.р., уся система закупівлі, переробки та експорту зерна в Україні перебуває під загрозою через нелегальну закупівлю зерна нового врожаю, яка набула системного і масового характеру.

Про це заявили представники Комітету зернових і олійних культур Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) у ході засідання, яке відбулося 28 серпня, за участю керівництва Національного банку України, а також представників Державної фіскальної служби, Міністерства аграрної політики та продовольства і Міністерства фінансів України, повідомила прес-служба ЄБА.

«Нелегальні закупівлі зерна, як правило, здійснюються групою невідомих осіб і компаній безпосередньо у сільгоспвиробників, розрахунки ж відбуваються за готівку в іноземній валюті», - відзначили представники ЄБА.

На їхню думку, неконтрольовані закупівлі зерна нового врожаю в Україні на цей час набули масового характеру і мають низку негативних наслідків для всієї аграрної галузі країни.

«Так, уже зараз збільшився дисконт у ціні на українське зерно», - підкреслюється в повідомленні. Як заявили в ЄБА, комітет асоціації готовий і надалі співробітничати із представниками влади для знаходження інструментів вирішення даної проблеми.

У 2015/16 МР з України може бути експортовано 12,5 млн. тонн пшениці - ІА «АПК-Інформ»

Набув чинності закон України про удосконалення адміністрування ПДВ

 

Розробка сайту - Attico