• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ПАТ «ДПЗКУ» відмовляється повертати зерно ПАТ «Аграрний фонд» на мільйон гривень

ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація України» (ДПЗКУ) відмовляється повертати ПАТ «Аграрний фонд» зерно, що зберігається на Черняхівському елеваторі -  філія ДПЗКУ - (смт. Черняхів, Житомирської області), порушуючи майнові права ПАТ «Аграрний фонд».

ПАТ «Аграрний фонд» вже звернувся до Міністерства внутрішніх справ України та до УМВС України в Житомирській області з проханням втрутитись в ситуацію і розібратися з фактом неповернення і можливого розкраданням майна ПАТ «Аграрний фонд».

Черняхівський елеватор наразі працює в плановому режимі, і продовжує відвантаження зерна не відомому адресату та у невідомому напрямку. За інформацією співробітників ПАТ «Аграрний фонд», зерно, яке зараз відвантажується, може належати Аграрному фонду. При цьому співробітники елеватора грубо ігнорують присутність офіційних представників ПАТ «Аграрний фонд» та їхні вимоги відвантажити зерно, що належить товариству.

Наразі Черняхівський елеватор відмовляється відвантажувати 156 тонн жита та 149 тонн пшениці, загальна вартість яких складає близько 1 млн. грн., називаючи ці об’єми зерна нестачею.

ПАТ «Аграрний фонд» переконаний, такі дії керівництва Черняхівського елеватору як філії ПАТ «ДПЗКУ» є розкраданням державного майна.

  

Розробка сайту - Attico