• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Українські борошномели можуть стати більш конкурентними в порівнянні з зернотрейдерами в 2015/16 МР - експерт

У випадку розвитку експорту борошна і стимулювання борошномельної галузі в 2014/15 МР, українські борошномели можуть стати більш конкурентними в порівнянні з зернотрейдерами і частково компенсувати прогнозоване зниження світових цін на пшеницю.

Таку думку висловив аналітик зернових ринків ІА «АПК-Інформ» Андрій Купченко.

За його словами, провідні світові аналітичні компанії прогнозують деяке зниження світового виробництва пшениці в 2015/16 МР, однак воно буде незначним - близько 2% до показника 2014 р.

«Обсяг світової торгівлі пшеницею в 2015/16 МР оцінюється на рівні поточного сезону, що сприяє розвитку цінової динаміки за традиційним сценарієм зі зниженням цін на старті сезону. З іншого боку, в основних країнах-виробниках і експортерах пшениці якість зернової може бути краще, ніж у поточному сезоні, що збільшить пропозицію на ринку партій з високими якісними показниками і знизить інтерес до української зернової », - повідомив аналітик.

При цьому він зазначив, що в результаті українські трейдери змушені будуть знижувати ціни, щоб конкурувати зі світовими експортерами.

  

Розробка сайту - Attico