• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В Україні затверджено норми природних втрат зерна при його зберіганні на складах

В Україні затверджено норми природних втрат зерна та продуктів його переробки при зберіганні на зернових складах та зернопереробних підприємствах, якими встановлено єдині правила для відображення в кількісно-якісному обліку зерна та продуктів його переробки, списання норм природних втрат.

Про це 29 липня повідомила прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.Уточнюється, що відповідний наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 червня 2019 р. №316 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 липня 2019 р. №742/33713.

«Оскільки Податковий кодекс України не передбачає самостійного визначення суб'єктами господарювання норм природних втрат зерна, затвердження норм дозволить без витрат працювати зерновим складам і зернопереробним підприємствам на основі діючих програм бухгалтерського обліку і автоматичних інформаційно-аналітичних комплексів обслуговування роботи цих підприємств», – акцентують у держслужбі.

Також зазначається, що документ встановлює порядок розрахунку норм природних втрат зерна і продуктів його переробки при зберіганні на зернових складах та зернопереробних підприємствах.

 

 

Розробка сайту - Attico