• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В українській пшениці нового врожаю фіксується високий вміст білка – експерт

Оператори українського зернового ринку повідомляють про високий вміст білка в пшениці нового врожаю (в середньому 12,5% -12,7%), що формує певний дефіцит фуражної зернової для забезпечення раніше укладених експортних контрактів.

«Ситуація, що склалася, може зумовити стримування продажів аграріями, що надаватиме підтримку цінам і формуванню мінімального цінового спреду між продовольчою і фуражною зерновою», - вважає аналітик АПК-Інформ Андрій Купченко.

За його словами, по ходу просування збиральної кампанії в північних регіонах країни, де протягом вегетації формувалися неоднорідні погодні умови з рясними опадами, можуть виникнути складності з фітосанітарним станом деяких партій зерна. Якість пшениці в цілому в цих регіонах також може бути не однорідною. В цілому, очікується, що за підсумками прибирання структура врожаю пшениці може сформуватися на рівні 65% продовольчого зерна і 35% фуражного зерна.  

«Користуючись ситуацією і сезонним зниженням цін на пшеницю, в т. ч. під впливом зовнішньої кон'юнктури, українські борошномели активно ведуть закупівлі пшениці нового врожаю, що також може надати підтримку цінам», – додав аналітик.

Більш детальну інформацію про перспективи українського ринку пшениці можна дізнатися, відвідавши щорічну конференцію "Форум зернопереробників-2019", яка відбудеться 3-4 жовтня в м. Одеса.

Форум зернопереробників-2019

При скороченні обсягів відвантажень доходи українських експортерів борошна зростають

 

Розробка сайту - Attico