• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Застаріле обладнання на українських терміналах призводить до втрати якості зерна – думка

До серйозних втрат якості зерна при його транспортуванні, зберіганні та перевантаженні призводить застаріле обладнання на українських зерноперевалочних терміналах і елеваторах.

Про це заявив заступник директора з виробництва ГП «Зернова столиця» Дмитро Джулинський, повідомив портал ЦТС.

Він відзначив, що технічне та технологічне відновлення терміналів відстає від темпів збільшення обсягу експорту зернових. Таким чином, при збільшенні обсягів перевалювання зерна зростають його втрати через втрату якості.

«Термінал з річним обігом 2,2 млн. тонн через проблеми з якістю втрачає до 3 тис. тонн зерна на рік», - уточнив Д.Джулинський.

Також він додав, що якщо раніше було цілком актуальним обладнання потужністю перевалювання 500-1200 т/год., то сьогодні необхідна потужність 1500-2000 т/год. Крім того, представник компанії рекомендував вжити низку заходів для зниження втрат зерна через втрату якості.

«Необхідно замінити обладнання на нетравмонебезпечне для зерна (зокрема стрічкові конвеєри) і виключити контакт зерна із травмонебезпечними поверхнями, застосовувати  щадну процедуру вивантаження, встановити системи наскрізного вентилювання тощо», - проінформував Д.Джулинський.

  

Розробка сайту - Attico