• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Агрохолдинг «Астарта» планує у 2016 р. збільшити потужності Войтовецького елеватора в Хмельницькій області на 55% - до 56 тис. тонн, а елеватора у Вінницькій області (м Хмільник) - в 4,4 рази, з 18 до 80 тис. тонн. Про це 4 травня повідомила прес-служба компанії.

Центр транспортного сервісу «Ліски» (контейнерний оператор ПАТ «Укрзалізниця») продовжує будівництво припортового зернового терміналу з пропускною спроможністю близько 15 тис. TEU на рік на території Одеського відділення Центру станції «Одеса-Ліски».

У Вінницькій області у 2016 р. продовжиться будівництво п'яти елеваторів на 394 тис. тонн зерна (у Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Калинівському та Липовецькому районах). Про це 15 січня повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть довгостроковий кредит обсягом до $40 млн. компанії GN Terminal Enterprises Ltd (Кіпр), що входить до групи GNT, для фінансування розширення потужностей зернового терміналу в Одеському порту, повідомила прес-служба банку.

Азовський судноремонтний завод (АСРЗ), що входить до ТОВ «Управляюча компанія «Маріупольська інвестиційна група», вклав 1 млн. грн. у реконструкцію та модернізацію потужностей з перевалки сільгоспкультур.

Сторінка 1 із 4

 

Розробка сайту - Attico