• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

 

Компанія «ТЕРРА» (Харківська обл.), що є провідним виробником круп, пластівців та інших харчових продуктів на основі зернових та бобових культур, планує інвестувати в модернізацію виробництва $1,5 млн та побудувати переробний завод на заході України, де вироблятимуться нові види продуктів. Про це AgroPortal.ua розповів співзасновник ТОВ «ТЕРРА» Олександр Ясинський.

«Ця реконструкція дуже допоможе у розвитку нашого підприємства щодо кількості продукції. Ми автоматизуємо деякі процеси, на які раніше не вистачало часу та коштів. По-друге, плануємо масштабування нашого бізнесу — це будівництво потужного переробного виробництва на заході України з новими видами продуктів», – повідомив він.

За словами Олександра Ясинського, паралельно компанія розвиває власну мережу збуту, тобто фірмову торгівлю. Перший магазин уже відкрили та напрацьовують усі бізнес-процеси торгівлі.

«Ми ж виробники і маємо досвід у виробництві та продажі великих обсягів, але у нас не дуже експертне розуміння роздрібної торгівлі. Ми будуємо вертикальну інтеграцію, придивляємось до земельних активів, переробка у нас є, збут також буде. Це основне бачення нашого розвитку цього року і надалі. Але головне і найважливіше — це перемогти агресора і взяти участь у відновленні та відбудові нашої країни», — зазначив Олександр Ясинський.

 

Крупи – це стратегічний продукт, який в Україні традиційно входить в набір харчів першої необхідності. Але його виробництво скорочується, оскільки кількість населення в країні зменшується, купівельна спроможність падає, а ціни на крупи постійно зростають. Проте цей товар дуже зручний  для експорту. Які тренди врятують круп’яний ринок?

Група компаній «Хмельницьк Млин» ввело в експлуатацію два круп’яних заводи в Хмельницькій області. Про це повідомила прес-служба Науково-виробничого об'єднання «Агро-Сімо-Машбуд», яке займалося будівництвом обктів.

Згідно з офіційними даними, в липні-листопаді 2015 р. Україна експортувала 21,8 тис. тонн круп та пластівців, що на 24-25% нижче показників за аналогічний період 2014/15 й 2013/14 МР. Про це 23 грудня повідмило ІА «АПК-Інформ».

ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» взяло участь у міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2015, яка відбулася у Києві 27-29 жовтня. Про це повідомив директор компанії Віктор Дорошенко.

Сторінка 1 із 2

 

Розробка сайту - Attico