• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Через війну Україна значно скоротила експорт пшеничного борошна. Проте країна планує відновити експорт за рахунок співпраці з міжнародними організаціями та за рахунок оновлення зернового коридору, кажуть у галузевій асоціації. Крім того, на відміну від інших галузей харчової промисловості, українські борощномели збільшили робочі потужності завдяки внутрішньому панічному попиту та готові постачати на внутрішній та міжнародний ринки.

 

12 жовтня о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція на тему «Ринок борошна та хліба: що очікувати українському споживачеві від рекордного врожаю пшениці?».

 

Група народних депутатів від партії "За майбутнє" подала на розгляд Верховної Ради проект закону №5657 "Про фортифікації борошна". Головною метою є боротьба з дефіцитом вітамінів і корисних мікроелементів у громадян, а також поліпшення демографічної ситуації в країні.

Відповідно до оперативних даних Державної митної служби України, з 1 липня по 26 квітня 2021 р з України було експортовано 102,8 тис тон пшеничного борошна, що в 2,8 рази менше, ніж за аналогічний період попереднього сезону (290,7 тис тон).

Сторінка 1 із 17

 

Розробка сайту - Attico