• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Для зернового ринку України в 2014/15 МР характерне скорочення обсягів внутрішньої переробки – ІА «АПК-Інформ»

З початку 2014/15 МР в Україні спостерігається планомірне зниження обсягів виробництва основних продуктів переробки зерна.

Так, наприклад, відповідно до оцінок аналітиків ІА «АПК-Інформ», у липні-березні поточного МР було вироблено близько 1,7 млн. тонн борошна, що на 12% менше, ніж за аналогічний період 2013/14 МР (практично 2 млн. тонн). Виробництво круп скоротилося на 7% і за зазначений період склало 260 тис. тонн проти 279 тис. тонн у липні-березні 2013/14 МР.

Скорочення обсягів переробки в борошно та крупи обумовлене, в основному, більш низькою якістю зерна в поточному сезоні, зниженням рентабельності переробки на тлі істотного збільшення виробничих витрат, а також планомірним скороченням обсягів виробництва нішевих зернових культур. У той саме час, потрібно відзначити приріст виробництва в 2014/15 МР деяких видів круп. Зокрема, гречаної, ячної, пшоняної та горохової круп було вироблено в поточному сезоні в більших обсягах, ніж роком раніше. Дана ситуація обумовлена прийнятними цінами та високим попитом на дану продукцію.

Більш докладно про основні тенденції на зерновому ринку України можна довідатися із доповіді «Зміна структури виробництва та споживання зерна в Україні», яку представить керівник служби бізнес-проектів ІА «АПК-Інформ» Родіон Рибчинський у рамках чотирнадцятої міжнародної конференції «Зерновий форум & Marіtіme days» (28-30 травня, м. Одеса).

 

Розробка сайту - Attico