• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ДПЗКУ планує збільшити обсяг продажів борошномельної продукції

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» планує збільшити продажі борошномельної продукції в Україні шляхом співробітництва із підприємствами-виробниками хліба та кондитерських виробів.

Про це заявив начальник управління переробки корпорації В'ячеслав Цегельник, повідомила прес-служба ДПЗКУ.

За його словами, зокрема, планується збільшити постачання борошномельної продукції на внутрішній ринок шляхом співробітництва з підприємствами «Сумська паляниця», «Хмельницькхліб», «Ізяславський хлібозавод», «Теремно хліб», «Нововолинський хлібозавод», «Агроком», «Одесакондитер», «Одеський коровай», «Чернівецький хлібокомбінат», «Бердичівський хлібозавод» та ін.

В.Цегельник додав, що корпорація має намір нарощувати виробництво круп і комбікормів, співробітничати із лідерами в кондитерської галузі («Конті», «Світоч», «АВК», «Roshen»), а також постачати борошномельну продукцію мережам продовольчих супермаркетів «Fozzy Group», «Фуршет», «Bіlla», «АТБ».
Крім того, у планах ДПЗКУ щорічна модернізація устаткування для поліпшення якості продукції, введення сучасних систем управління виробництвом і контролю якості.

Корпорація має намір продовжувати постачання борошна до Грузії, Молдови, КНР, Палестини, Південної Кореї, а також розширити географію експорту до Білорусі, Туркменістану, Іраку, Ізраїлю, Малайзії, Індонезії, Гонконгу, Нігерії, Сьєрра-Леоне, Конго, Габону, на Маршаллові острови та Філіппіни.

Повідомляється, що підприємства ДПЗКУ здатні переробляти близько 700 тис. тонн зернових культур і виробляти на рік близько 530 тис. тонн борошна, 30 тис. тонн круп і 160 тис. тонн комбікормів.

 

Розробка сайту - Attico