• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Європарламент підтримує розширення квот на імпорт українського борошна

Комітет Європейського парламенту з питань міжнародної торгівлі 31 голосом проти чотирьох підтримав розширення безмитних квот на поставки української агропродукції, що орієнтовно принесе Україні $196,95 млн. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, повідомила 5 травня прес-служба Мінагропроду.

Розширення квот стосується наступних видів продукції: кукурудза, кукурудзяне борошно і гранули (650 тис. тонн); ячмінна крупа і борошно (7,8 тис. тонн); ячмінь, ячмінне борошно і гранули (350 тис. тонн); овес (4 тис. тонн); мед (3 тис. тонн); виноградний сік (500 тонн).

«Рішення про збільшення квот на українську аграрну продукцію для нас важливо і дозволить розширити наші експортні можливості. Україна отримає близько $200 млн. в обсязі реалізації. Безумовно, ми розуміємо, що мова йде про проміжний етап узгодження та попереду пленарне засідання Європарламенту і засідання Ради міністрів ЄС. Однак, ми сподіваємося, що вже до кінця травня буде прийнято остаточне рішення», – сказав міністр.

 

Розробка сайту - Attico