• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Компанія «Київхліб» підвищила ціни на три основні сорти хліба

Компанія «Київхліб» підвищила ціни на три основні сорти хліба

З 1 грудня ПАТ «Київхліб» підвищило відпускні ціни на основні сорти хліба, повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, зросли ціни на три види хліба, які реалізуються у м.Київ: «Український столичний подовий» подорожчав на 14,8% (+1,02 грн.) - з 6,90 до 7,92 грн.; «Пшеничний традиційний подовий» - на 10,6% (+0,6 грн.) - з 5,64 до 6,24 грн.; «Батон нарізний Київський» - на 5,6% (+0,3 грн) - з 5,34 до 5,64 грн.

Підвищення цін зумовлене зростанням цін на борошно, питома вага якого в структурі собівартості хліба займає до 40%, а також інших складових, а саме газу, електроенергії, іншої сировини (цукор, масло, дріжджі, сіль). Також на законодавчому рівні збільшився розмір мінімальної заробітної плати.

«Підприємству бракує оборотних коштів для покриття своєї поточної діяльності. За нинішніх умов роботи і при збереженні нинішнього рівня цін існує реальний ризик зупинки виробництва. Для відновлення стабільної роботи ПАТ «Київхліб» та виконання зобов'язань щодо забезпечення населення соціально важливим продуктом було прийнято рішення підвищити ціни на основні (масові) сорти хліба і привести їх до економічно обґрунтованого рівня», - йдеться в повідомленні.

 Україна: ціни пропозиції на пшеничне борошно продовжують підвищуватися

 

 

Розробка сайту - Attico