• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Концерн Хлібпром інвестує 560 тис. грн. у енергозберігаючий проект

Концерн Хлібпром інвестує 560 тис. грн. у енергозберігаючий проект

ПАТ «Концерн Хлібпром» у 2016р. планує модернізувати газову котельну на «Львівському хлібозаводі №1». Про це 12 січня повідомила прес-служба компанії.

На підприємстві буде встановлено енергозберігаюче обладнання, що дозволить на 30% зменшити споживання газу в котельній, при цьому її ефективність збільшиться.

«Ми оптимізуємо процес теплозабезпечення, змінимо топологію роботи котельної на обігрів приміщень і постачання гарячої води для виробничих та адміністративних потреб. Нове обладнання має високий показник ККД – 94%, що сприятиме економії та раціональному використанню паливно-енергетичних ресурсів», – зазначив операційний директор ПАТ «Концерн Хлібпром» Юрій Роговий.

У повідомленні уточнюється, що інвестиції в проект становлять 560 тис. грн., а термін окупності – один рік.

За словами Ю.Рогового, компанія розробляє проект з обліку енергоносіїв на кожному з напрямків діяльності на всіх восьми виробничих підрозділах.

ПАТ «Концерн Хлібпром» займається виробництвом і продажем хліба, заморожених напівфабрикатів та кондитерських виробів. До структури компанії входить 8 переробних підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях. Продукція випускається під ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» і «Наминайко».

У Житомирській області відкрито хлібопекарню

У січні-листопаді виробництво борошна і хліба в Україні скоротилося на 10,7% - Держстат

 

 

Розробка сайту - Attico