• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
В Україні спостерігається зростання цін на борошно — Держзовнішінформ

В Україні спостерігається зростання цін на борошно — Держзовнішінформ

За період з 25 листопада по 2 грудня відпускні ціни на борошно в Україні виросли в середньому на 100 грн/т. Про це 7 грудня повідомила прес-служба ДП «Держзовнішінформ».

Так, вартість борошна вищого ґатунку на умовах поставки EXW-завод (згідно «Інкотермс-2000/2 010») сягнула 4900-5700 грн/т.

«Більшість борошномелів повідомляли, що реальні продажі здійснювалися за цінами наближених до максимальних на ринку - дає про себе знати також зростання виробничих витрат. Вітчизняні фермери продовжували підвищувати відпускні ціни на зернові культури і, за прогнозами експертів, така тенденція буде зберігатися і в короткостроковій перспективі за умови збереження тенденцій на валютному ринку», - йдеться в повідомленні ДП.

За даними Держзовнішінформу, в даний час переробники змушені купувати зернову за цінами пропозиції у зв'язку з необхідністю поповнення запасів сировини.

«Оператори ринку повідомляють, що фермери продовжують стримувати продаж і сподіваються, що вартість пшениці 2 та 3 класів з нового року буде ще вищою», - коментує експерт ДП «Держзовнішінформ» Ольга Якубіна.

В Україні з початку 2015 року скоротилося виробництво борошна та хліба - Держстат

Компанія «Київхліб» підвищила ціни на три основні сорти хліба

ГС «Борошномели України» звернулася до Кабміну України з вимогою не скасовувати спецрежим ПДВ для борошномелів

 

 

Розробка сайту - Attico