• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Вітаємо трьох нових учасників ГС «Борошномели України»!

До ГС «Борошномели України» приєдналися три нових учасники: ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «Шевченківській завод продтоварів».

«Концерн Хлібпром» щодня виготовляє понад 220 тонн хлібної, хлібобулочної, кондитерської продукції та тістових напівфабрикатів. До структури компанії входить 2 переробних й 6 харчових підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях.

Потужності Миколаївського КХП (м. Миколаїв) складаються з елеваторного, комбікормового комплексів та двох борошномельних заводів, загальна виробнича потужність яких становить 440 тонн пшениці та 80 тонн жита на добу. Борошномельний комплекс також включає в себе цехи з упакування борошна продуктивністю 144 тонни на добу та склади готової продукції. Компанія виробляє борошно всіх категорій якості, а також висівки пшеничні розсипні, крупу манну. Значну частину борошна підприємство експортує.

«Шевченківській завод продтоварів» (Київська область) займається переробкою зернових культур. Підприємство є одним із лідерів з виробництва борошна та продуктів харчування швидкого приготування із зерна вівса, пшениці, ячменю, жита, гороху, проса, гречки та їх сумішей. Крім того до структури підприємства входить кондитерський цех з виробництва борошняних виробів, продукція якого експортується до країн Європи.

З повним переліком учасників спілки можна ознайомитись за посиланням.

Концерн Хлібпром

Шевченківській завод продтоварів

Миколаївський комбінат хлібопродуктів

 

Розробка сайту - Attico