• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Компанія «Російський дім» має намір вкласти понад 1 млрд. руб. в модернізацію Щигровского КХП

ТОВ «Керуюча компанія «Російський дім» (м. Курськ) планує вкласти понад 1 млрд. руб. власних і кредитних коштів у модернізацію ДП «Щигровський комбінат хлібопродуктів».

Про це виданню «Коммерсант» 29 квітня повідомили джерела в компанії.

Зокрема, в планах КХП протягом двох років збільшити місткість елеватора і підлогових складів з 128 тис. до 178 тис. тонн разового зберігання. Потужності з приймання зерна планується наростити з 6,5 тис. до 10 тис. тонн на добу, а відвантаження на залізничний транспорт - з 3 тис. до 6 тис. тонн на добу.

Також «Щигровський КХП» має намір встановити на елеваторі нове транспортне обладнання, сушарки, сепаратори. Для поліпшення пропускної спроможності на в'їзді в комбінат замінені пробовідбірники, проведена модернізація лабораторії.

Компанія вже оголосила тендер на закупівлю обладнання і розглядає заявки на поставку техніки як російських, так і зарубіжних виробників.

«Модернізація допоможе домогтися більш високої якості зерна, а також дозволить відвантажувати продукцію на два маршруті замість одного, що важливо при поставці продукції в експортному напрямку - на Новоросійськ і Туапсе», - наголошується в повідомленні.

Також уточнюється, що у підприємства поки немає конкретних домовленостей з банками про виділення кредитних коштів.

ГК «Російський дім» зареєстрована у 2001 р. в Курській області. Холдинг займається торгівлею та зберіганням зерна, вирощуванням зернових, виробництвом насіння, комбікормів, борошна і круп. Загальна площа оброблюваних земель становить понад 45 тис. га. До складу компанії входять 3 хлібоприймальних підприємства.

 

Розробка сайту - Attico