• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ПрАТ «Черкаський КХП» стало членом Спілки «Борошномели України»

ПрАТ «Черкаський КХП», що входить до корпорації «Формула смаку» приєдналося до спілки «Борошномели України».

ПрАТ «Черкаський КХП» було засновано у 1968 році та займається приймання , зберіганням і подальшою переробкою зерна пшениці в борошно для хлібопечення. На території підприємства знаходиться млин з виробничою потужністю 130 т/добу, який працює на трьох сортному помелі (борошно вищого, першого та другого ґатунку). Продукція комбінату користується великим попитом на підприємстві ТОВ «Черкасихліб ТД» для виробництва хлібобулочних виробів.

Вступ ПрАТ «Черкаський КХП»  до Спілки "Борошномели України" є важливим кроком для розвитку зернопереробної галузі в регіоні. Також членство в Спілці дозволить підприємству отримати доступ до нових ринків збуту, партнерських програм, механізмів боротьби з недобросовісною конкуренцією, преференцій для зовнішньої торгівлі українським борошном та крупами, а також до міжнародної практики ведення зернопереробного бізнесу.

Спілка "Борошномели України" - це об'єднання представників зернопереробної галузі України, яке має на меті реалізацію та захист інтересів своїх учасників, сприяння діловому співробітництву та координації загальногалузевої діяльності, формування позитивного іміджу у ЗМІ підприємств зернопереробного комплексу, взаємодії із державними органами від імені підприємств-учасників, моніторингу чинного законодавства та впливу на нього на користь членів Спілки та галузі в цілому.

 

 

Розробка сайту - Attico